maciejpawlik
.fotografia
Oferta ślubnaREPORTAŻ Z DNIA ŚLUBU:
reportaż z dnia ślubu może zawierać zdjęcia z przygotowań, ceremonii oraz wesela. Zapytaj o cenę reportażu - wyślij email z zapytaniem, podając datę ślubu oraz miejsce.


CO OTRZYMUJECIE W CENIE REPORTAŻU?
Pendrive z 300-400 opracowanych zdjęć w formie jpg oraz slideshow ok. 40-60 min. w formacie mp4. Oddaję również cały materiał surowy czyli wszystkie pliki w pełnym formacie (zazwyczaj 2-6 tys. zdjęć). Cały reportaż w postaci fotogalerii będzie również dostępny dla Was i gości weselnych na stronie www.maciejpawlik.pl w zakładce 'zaloguj' po podaniu hasła, które otrzymacie. Fotogaleria może być dostępna jeszcze przed ślubem - możemy tam umieścić np. zaproszenie, zdjęcia z sesji narzeczeńskiej ...


ILE CZEKA SIĘ NA ZDJĘCIA?
Maksymalnie 90 dni od ślubu lub od sesji plenerowej jeśli była wykonana w innym terminie. Jeśli bardzo zależy Wam na czasie to za dopłatą możliwa jest opcja EXPRESS - otrzymacie zdjęcia maksymalnie w ciągu 7 dni (nie dotyczy fotoksiążek).


JAK ZAREZERWOWAĆ TERMIN?
Najlepiej napisać maila z zapytaniem o dostępność terminu lub zadzwonić. Nie zapomnij w mailu podać daty ślubu oraz miejsca wesela. Te informacje są niezbędne do wyceny reportażu. Jeśli znajdziecie czas, to zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, na którym będzie okazja się poznać, przedstawię Wam szczegóły oferty, opowiem o mojej pracy i wyjaśnię wszystko co chcielibyście wiedzieć. Możemy również porozmawiać telefonicznie.
Rezerwacja terminu polega na podpisaniu umowy.


REZERWACJA NA ODLEGŁOŚĆ:
Jeżeli mieszkacie daleko i nie macie możliwości spotkania się ze mną, a chcielibyście zarezerwować termin, to nic nie stoi na przeszkodzie. Wszystkie formalności możemy załatwić przez internet. Prześlę Wam umowę, którą wypełnicie, podpiszecie i odeślecie mi mailem. Kiedy otrzymam od Was podpisaną umowę i zaksięguję na koncie wpłatę zadatku, wówczas ja również podpisuję umowę i odsyłam ją do Was. Potem widzimy się na Waszym ślubie.


SESJA NARZECZEŃSKA:
Umawiamy się przed ślubem w dowolnym pasującym nam terminie. Czas trwania zazwyczaj ok. 1 godziny. Z sesji plenerowej możecie się spodziewać ok. 10-20 opracowanych zdjeć w formie jpg. Cena od 350zł.


POŚLUBNA SESJA PLENEROWA:
Umawiamy się po ślubie w dowolnym pasującym nam terminie. Czas trwania zazwyczaj 2-3 godziny. Z sesji plenerowej możecie się spodziewać ok. 30-50 opracowanych zdjeć. Cały materiał surowy również oddaję (ok. 1-2 tys. zdjęć). Cena od 750zł.


INNE USŁUGI ŚLUBNE:
Jeśli oprócz fotografa poszukujecie jeszcze innych usługodawców, to odwiedźcie zakładkę 'PARTNERZY'. Znajdziecie tam godnych polecenia dj'ów, filmowców i innych. Możecie również napisać lub zadzwonić do mnie - zawsze doradzę.

fotograf ślubny Poznań