maciejpawlik
.fotografia

Indywidualne lekcje fotografii

Zapraszam na indywidualne lekcje z fotografii. Nauczę od podstaw jak robić zdjęcia lustrzanką lub bezlusterkowcem, jak posługiwać się aparatem. ISO, przysłona, ogniskowa, czas - trudne?? Wszystko wyjaśnię od podstaw. Zajmuję się fotografią od 15 lat, mam za sobą wiele lat doświadczenia i setki tysięcy zdjęć (w tym również tych nieudanych, na których się człowiek uczy). Chętnie pomogę zacząć przygodę z aparatem lub rozwinąć skrzydła jeśli nie jesteś nowicjuszem. Nie wiesz jak pracować z ludźmi? Potrzebujesz nabrać pewności siebie? We wszystkim pomogę. Trochę spędzonego czasu ze mną da Ci dużo więcej niż cały rok kursów fotograficznych. Początki bywają trudne, ale fotografia potrafi wciągać, daje dużo radości i satysfakcji z tworzenia. Nie ważne ile masz lat i jakie doświadczenie z fotografią, jeśli potrzebujesz wsparcia - zapraszam na indywidualne lekcje fotografii. Nie trać czasu na ogólne kursy fotografii - zadzwoń lub napisz do mnie, opowiedz jakie masz oczekiwania i potrzeby, a ja postaram się pomóc. Podstawy i fotografia ogólna - 100zł/h. Szczegółowe omówienie wszystkich aspektów fotografii ślubnej (od umowy do realizacji całego reportażu); Ślubne know how 6-8 godzin - 1000zł.Fotografia od podstaw
czyli o iso, czasie, ogniskowej, przysłonie itd.

Od podstaw wyjaśnie wszystko. To nie jest trudne, ale trzeba zrozumieć, przećwiczyć i dostrzec różnice. Spotykam ciągle ludzi, którzy zaczynają przygodę z fotografią, w Internecie wiele czytali i oglądali sporo filmików i niby wiedzą, ale... No właśnie. Bez zrozumienia tego nie da się ruszyć dalej i świadomie robić zdjęcia. Czas nauczyć się kontrolować światło. Wszystko od podstaw, albo i nie - jeśli już sobie nieźle radzisz, ale interesują Cię konkretne zagadnienia i sytuacje. O co chodzi z tymi obiektywami? Dlaczego robienie zdjęć w trybie auto nie daje oczekiwanych rezultatów? Jak kadrować? I wiele innych zagadnień, które na pewno zaprzątają Ci głowę, a nie wiesz od czego zacząć. Pomogę we wszystkim. Nauczusz się robić zdjęcia.

nauka fotografii
Chcesz zacząć przygodę z fotografią ślubną?
o tym wiem chyba wszystko, podzielę się wiedzą

Jeśli chcesz zająć się fotografią ślubną, a nie czujesz się jeszcze zbyt pewnie, to w tej dziedzinie mogę powiedzieć Ci wszystko. Próbując swoich sił w fotografii ślubnej, na pewno będziesz potrzebować know how. Reportaż ślubny ma swoją specyfikę, warto wiedzieć co i kiedy należy zrobić lub jakie momenty nie będą najlepsze na robienie zdjęć. Jak organizować pracę podczas przygotowań, jak pracować w kościele, jak przebiega wesele z punktu widzenia fotografa? Jak pracować z parami młodymi? Na ten temat mogę powiedzieć Wam wszystko. Pamiętaj, że ślub to uroczystość rodzinna, a nie parkowy plener - nie można zepsuć pamiątki z tego dnia. Para młoda pokłada w Tobie spore nadzieje i ufa, że wiesz co robisz. Warto więc zaczynając tę przygodę solidnie się przygotować teoretycznie i zaplanować sobie działania. Oczywiście to jest reportaż i nieoczekiwane sytuacje wydarzą się na pewno, ale trzeba sobie poradzić i zawsze pamiętać, że tego dnia nic się nie powtórzy. Zapraszam na indywidualne lekcje fotografii ślubnej - dowiesz się szczegółowo jak przebiega cały dzień ślubu, jak się zorganizować, jakie zdjecia kiedy zrobić, o czym pamiętać, czego nie robić, jak pracować z ludźmi, jak rozmawiać z parami młodymi, jak sobie radzić z tzw. trudnymi klientami. W tej dziedzinie mam do zaoferowania całe know how. Zapraszam.

indywidualne lekcje fotografii
Portrety, plenery, może zdjęcia rodzinne?
czas poszerzyć horyzonty i wyruszyć na głębsze wody

Jeśli potrzebujesz trochę wsparcia i chcesz nabrać pewności siebie w pracy z ludźmi, interesuje Cię jak prowadzić sesję zdjęciową? Wszystko wyjaśnię i opowiem. Należy pamiętać, że o ile nie zajmujesz się fotografią modelingową i nie pracujesz z modelami dla których pozowanie to praca, to po drugiej stronie obiektywu jest osoba taka jak Ty i ja, która najprawdopodobniej jest nieco zestresowana, a przynajmniej może czuć się nieco nieswojo - to nigdy nie pomaga zrobić dobrego zdjęcia. Jak sobie z tym radzić, jak pracować z ludźmi po drugiej stronie obiektywu? Wpadnij do mnie na indywidualne lekcje fotografii.

kurs foto